Виробництво парканів жалюзі
Виробництво парканів зажлюзі
Паркани жалюзі від виробника
Створюємо не просто гарний паркан, а продумуємо та гарантуємо 10 років служби
Паркани жалюзі від виробника
Паркан-жалюзі - сучасна і стильна огорожа для дачних та заміських ділянок. Установка паркану жалюзі перетворять територію, що обгороджується, і зробить Вашу ділянку сучасною та естетичною.

Простота установки ламелей дозволяє зібрати їх самостійно. Якісні матеріали застосовуваних у конструкції елементів забору жалюзі роблять огорожу дуже довговічною, а різна колірна гамма ламелей дозволить Вам вибрати потрібний колір, що гармоніює з дизайном Вашої оселі.
Заповніть форму - ми зателофонуємо протягом 5 хвилин і проконсультуємо Вас по всім питанням
Види парканів жалюзі
Ознайомитись з парканами жалюзі, а також отримати актуальні ціни
Переваги парканів жалюзі
Ділянка добре вентилюється
Проглядається з боку ділянки, приховує, що знаходиться всередині
Легко зібрати жалюзійний паркан самостійно
Час встановлення секції – 5 хвилин. Монтаж проводиться однією людиною
Жалюзійна огорожа забезпечує зниження шуму
Транспортування в розібраному вигляді заощаджує час та гроші
Переваги парканів жалюзі

• Надійність. Металевий секційний паркан служить захистом ділянки від цікавих очей та сторонніх. На відміну від глухих секцій, єврожалюзі мають низьку парусність, а опори з квадратним перерізом забезпечують стійкість конструкції до бокових навантажень. Така огорожа встоїть навіть за сильних поривів вітру, не зламається і не погнеться.

• Стійкість до зовнішніх факторів. Оцинкована сталь з полімерним покриттям не боїться корозії, перепадів температури, впливу вологи та хімічно активних середовищ. Забір єврожалюзі зберігає первісний вигляд протягом усього терміну експлуатації.

• Естетичність. Паркани з горизонтально розташованими ламелями та текстурованим покриттям виглядають красиво та акуратно. Широкий вибір кольорів і відтінків дозволяє підібрати матеріал для паркану, який гармоніюватиме з оздобленням фасаду будинку і ідеально впишеться в навколишній ландшафт.

• Практичність. Огородження не потрібно щороку фарбувати - покриття не вигоряє на сонці, не лущиться від дощу та морозу. Достатньо при необхідності змивати пил і бруд із поверхні. Робити це можна звичайною водою зі шланга.

• Ремонтопридатність. У разі деформації кількох ламелей не потрібно змінювати всю секцію. Достатньо відкрутити шурупи на потрібній ділянці, прибрати погнуті планки, поставити нові і закрутити шурупи.

• Тривалий термін служби. Металевий паркан з антикорозійним покриттям прослужить щонайменше 10 років.

Заповніть форму - ми зателофонуємо протягом 5 хвилин і проконсультуємо Вас по всім питанням
Рассчитать стоимость
Ваше имя
Ваш телефон
Для предварительного расчета стоимости нам важно знать ваши пожелания и некоторые технические моменты. Оставьте контактный номер телефона и наш менеджер свяжется с вами в удобное для Вас время.
Всі права захищені
© 2017–2021 «Metoflex»
Сервіс
м. Київ, Україна
Виробництво і монтаж парканів жалюзі
Зв'яжіться з нами
Made on
Tilda